GYPSY Lounge & Grill

GYPSY Lounge & Grill

Įvertinimas(1425)

Adresas

Etmonų g. 2, Vilnius

Telefonas

8-631-77725

Darbo laikas

 • Pir 12:00
  -
  22:00
 • Ant 12:00
  -
  23:00
 • Tre 12:00
  -
  23:00
 • Ket 12:00
  -
  23:00
 • Pen 12:00
  -
  23:00
 • Šeš 12:00
  -
  23:00
 • Sek -
  -
  -

Dienos pietūs

12:00 - 15:00

Apie GYPSY Lounge & Grill

„GYPSY lounge&grill“ - Vilniaus širdyje įsikūręs restoranas tarp Rotušės ir vieno didžiausių turistų traukos objekto – Aušros vartų. Tai vienintelis Lietuvoje romų virtuvės restoranas, kurį atidarė žinomas Lietuvos romas – Ištvanas Kvik. Restorano meniu  yra tokie patiekalai kaip romų guliašas, romų pyragas Savijako, romų sriuba Humer ir kiti romų tradiciniai patiekalai. O taip pat ir improvizuoti pasaulio skonių patiekalai. Pavyzdžiui, „Barono Radžio“ salotos su žarijose kepta vištienos krūtinėle ar jautienos tartaras „Čigoniškas ežys“. Gurmanai restorane gali paragauti netgi patiekalų, papuoštų tikru auksu. 

 

„Drįsčiau teigti, jog analogo nėra ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Kiek keliavau, kiek domėjausi, neradau tokios vietos, kur galėtum paragauti būtent romų kulinarinio paveldo patiekalų. O mūsų patiekalai, patikėkite, tikrai išskirtiniai. Juk mūsų klajokliškas gyvenimo būdas – didžiulis privalumas, kuomet keliaudami iš vieno krašto į kitą, iš vienos šalies į kitą šalį, galėjome išmokti skaniausius patiekalų receptus, pamatyti įmantriausius gaminimo būdus, sužinoti pačių gardžiausių patiekalų paslaptis…“, - juokiasi Ištvanas Kvik.

 

Restoranas „GYPSY lounge&grill“ - tai socialinis verslas. Čia daugelyje pozicijų dirba  romų tautybės žmonės. Kulinarinius šedevrus svečiams kuria šefas Veslav Dudzinski ir pats žinomas dainininkas Ištvanas Kvik. Romų restorane neįmanoma be muzikos. Čia netrūksta nei jos, nei puikios nuotaikos. Dienomis svečius aptarnaujančios padavėjos vakarais persirengia sceniniais rūbais ir stebina savo talentu, dovanodamos profesionalių čigoniškų šokių pasirodymus. O vakarais nuo ketvirtadienio svečiai kviečiami mėgautis gyvos muzikos vakarais ir šviežių grilio patiekalų meniu.